  • MCR10ERTD1913
MCR10ERTD1913
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1913
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1913
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD1913
Description:
191kOhm,
Quantity:
In Stock : 5446
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1913
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    191kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V