  • MCR10ERTD1874
MCR10ERTD1874
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1874
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1874
Datasheet:
MCR10ERTD1874
Description:
1.87MOhm,
Quantity:
In Stock : 8566
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1874
  • Resistance
    1.87MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V