  • MCR10ERTD1692
MCR10ERTD1692
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1692
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1692
Description:
16.9kOhm,
Quantity:
In Stock : 2420
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1692
  • Resistance
    16.9kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V