  • MCR10ERTD1691
MCR10ERTD1691
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1691
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1691
Description:
1.69kOhm,
Quantity:
In Stock : 2265
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1691
  • Resistance
    1.69kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V