  • MCR10ERTD1544
MCR10ERTD1544
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1544
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1544
Description:
1.54MOhm,
Quantity:
In Stock : 10640
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1544
  • Resistance
    1.54MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V