  • MCR10ERTD1540
MCR10ERTD1540
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1540
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1540
Description:
154Ohm,
Quantity:
In Stock : 10026
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1540
  • Resistance
    154Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V