  • MCR10ERTD1433
MCR10ERTD1433
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1433
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1433
Description:
143kOhm,
Quantity:
In Stock : 9760
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1433
  • Resistance
    143kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V