  • MCR10ERTD1272
MCR10ERTD1272
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1272
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1272
Description:
12.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 9764
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1272
  • Resistance
    12.7kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V