  • MCR10ERTD1241
MCR10ERTD1241
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1241
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1241
Description:
1.24kOhm,
Quantity:
In Stock : 16261
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1241
  • Resistance
    1.24kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V