  • MCR10ERTD1003
MCR10ERTD1003
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1003
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1003
Description:
100kOhm,
Quantity:
In Stock : 6210
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1003
  • Resistance
    100kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V