  • MCR10ERTD1000
MCR10ERTD1000
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1000
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1000
Package:
0805
Datasheet:
Description:
100Ohm,
Quantity:
In Stock : 7376
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1000
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    100Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V