  • MCR03FZPJ431
MCR03FZPJ431
advertisement
Manufacturer No:
MCR03FZPJ431
HK JDW NO:
687-MCR03FZPJ431
Description:
430Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 13592
Step5Bar-code shipping tag
MCR03FZPJ431
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    430Ohm
  • Power Rating
    100mW