  • MCR03EZPFX1231
MCR03EZPFX1231
advertisement
Manufacturer No:
MCR03EZPFX1231
HK JDW NO:
687-MCR03EZPFX1231
Package:
0603
Datasheet:
Description:
1.23kOhm,
Quantity:
In Stock : 9344
Step5Bar-code shipping tag
MCR03EZPFX1231
  • Package / Case
    0603
  • Resistance
    1.23kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V