  • MCR03EZPD3302
MCR03EZPD3302
advertisement
Manufacturer No:
MCR03EZPD3302
HK JDW NO:
687-MCR03EZPD3302
Quantity:
In Stock : 14447
Step5Bar-code shipping tag
MCR03EZPD3302
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Composition
    Thick Film
  • HTS Code
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated Temperature
    70°C
  • Height
    450μm
  • Length
    1.6mm