  • MCR03EZHF3922
MCR03EZHF3922
advertisement
Manufacturer No:
MCR03EZHF3922
HK JDW NO:
687-MCR03EZHF3922
Quantity:
In Stock : 17330
Step5Bar-code shipping tag
MCR03EZHF3922
    SURFACE MOUNT
  • Series
    MCR03(F,E96,200PPM)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    39200Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    50V
  • Rated Temperature
    70°C