  • MCR03ERTD8532
MCR03ERTD8532
advertisement
Manufacturer No:
MCR03ERTD8532
HK JDW NO:
687-MCR03ERTD8532
Description:
85.3kOhm,
Quantity:
In Stock : 12052
Step5Bar-code shipping tag
MCR03ERTD8532
  • Resistance
    85.3kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V