  • MCR01MZSJ681
MCR01MZSJ681
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZSJ681
HK JDW NO:
687-MCR01MZSJ681
Quantity:
In Stock : 6149
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZSJ681
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
    Fixed Resistors
  • Power Rating
    62.5mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    50V
  • Rated Temperature
    70°C