  • MCR01MZSF8253
MCR01MZSF8253
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZSF8253
HK JDW NO:
687-MCR01MZSF8253
Datasheet:
MCR01MZSF8253
Description:
825kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 2032
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZSF8253
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    825kOhm
  • Power Rating
    63mW