  • MCR01MZPD9530
MCR01MZPD9530
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD9530
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD9530
Description:
953Ohm,
Quantity:
In Stock : 6785
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD9530
  • Resistance
    953Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V