  • MCR01MZPD8061
MCR01MZPD8061
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD8061
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD8061
Description:
8.06kOhm,
Quantity:
In Stock : 11851
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD8061
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    0402
  • Published
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V