  • MCR01MZPD7873
MCR01MZPD7873
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD7873
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD7873
Description:
787kOhm,
Quantity:
In Stock : 7966
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD7873
  • Resistance
    787kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V