  • MCR01MZPD60R4
MCR01MZPD60R4
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD60R4
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD60R4
Quantity:
In Stock : 3894
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD60R4
  • Resistance
    60.4Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V