  • MCR01MZPD5900
MCR01MZPD5900
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD5900
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD5900
Description:
590Ohm,
Quantity:
In Stock : 9336
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD5900
  • Resistance
    590Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V