  • MCR01MZPD5762
MCR01MZPD5762
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD5762
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD5762
Description:
57.6kOhm,
Quantity:
In Stock : 13594
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD5762
  • Resistance
    57.6kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V