  • MCR01MZPD4991
MCR01MZPD4991
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD4991
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD4991
Description:
4.99kOhm,
Quantity:
In Stock : 3563
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD4991
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V