  • MCR01MZPD43R2
MCR01MZPD43R2
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD43R2
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD43R2
Datasheet:
MCR01MZPD43R2
Description:
43.2Ohm,
Quantity:
In Stock : 11719
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD43R2
  • Resistance
    43.2Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V