  • MCR01MZPD4320
MCR01MZPD4320
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD4320
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD4320
Datasheet:
MCR01MZPD4320
Description:
Quantity:
In Stock : 8245
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD4320
  • Resistance
    432Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V