  • MCR01MZPD2151
MCR01MZPD2151
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD2151
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD2151
Datasheet:
MCR01MZPD2151
Description:
2.15kOhm,
Quantity:
In Stock : 16196
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD2151
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V