  • MCR01MRTF4322
MCR01MRTF4322
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTF4322
HK JDW NO:
687-MCR01MRTF4322
Quantity:
In Stock : 4246
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTF4322
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    43.2kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated Temperature
    70°C