  • MCR01MRTD7872
MCR01MRTD7872
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD7872
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD7872
Description:
78.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 3352
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD7872
  • Resistance
    78.7kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V