  • MCR01MRTD7871
MCR01MRTD7871
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD7871
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD7871
Description:
7.87kOhm,
Quantity:
In Stock : 17675
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD7871
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V