  • MCR01MRTD6651
MCR01MRTD6651
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD6651
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD6651
Description:
6.65kOhm,
Quantity:
In Stock : 11926
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD6651
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V