  • MCR01MRTD60R4
MCR01MRTD60R4
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD60R4
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD60R4
Description:
60.4Ohm,
Quantity:
In Stock : 10891
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD60R4
  • Resistance
    60.4Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V