  • MCR01MRTD5902
MCR01MRTD5902
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD5902
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD5902
Description:
59kOhm,
Quantity:
In Stock : 12313
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD5902
  • Resistance
    59kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V