  • MCR01MRTD52R3
MCR01MRTD52R3
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD52R3
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD52R3
Datasheet:
MCR01MRTD52R3
Description:
52.3Ohm,
Quantity:
In Stock : 15801
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD52R3
  • Resistance
    52.3Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V