  • MCR01MRTD4020
MCR01MRTD4020
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD4020
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD4020
Datasheet:
MCR01MRTD4020
Description:
402Ohm,
Quantity:
In Stock : 5105
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD4020
  • Resistance
    402Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V