  • MCR01MRTD3652
MCR01MRTD3652
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD3652
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD3652
Datasheet:
MCR01MRTD3652
Description:
36.5kOhm,
Quantity:
In Stock : 2207
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD3652
  • Resistance
    36.5kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V