  • MCR01MRTD30R1
MCR01MRTD30R1
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD30R1
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD30R1
Datasheet:
MCR01MRTD30R1
Description:
30.1Ohm,
Quantity:
In Stock : 5859
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD30R1
  • Resistance
    30.1Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V