  • MCR01MRTD3011
MCR01MRTD3011
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD3011
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD3011
Package:
0402
Datasheet:
MCR01MRTD3011
Description:
3.01kOhm,
Quantity:
In Stock : 7587
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD3011
  • Package / Case
    0402
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V