  • MCR01MRTD2431
MCR01MRTD2431
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD2431
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD2431
Datasheet:
MCR01MRTD2431
Description:
2.43kOhm,
Quantity:
In Stock : 6642
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD2431
  • Resistance
    2.43kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V