  • MCR01MRTD23R2
MCR01MRTD23R2
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD23R2
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD23R2
Datasheet:
MCR01MRTD23R2
Description:
23.2Ohm,
Quantity:
In Stock : 5629
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD23R2
  • Resistance
    23.2Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V