  • MCR01MRTD2372
MCR01MRTD2372
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD2372
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD2372
Datasheet:
MCR01MRTD2372
Description:
23.7kOhm,
Quantity:
In Stock : 16805
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD2372
  • Resistance
    23.7kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V