  • MCR01MRTD21R0
MCR01MRTD21R0
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD21R0
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD21R0
Datasheet:
MCR01MRTD21R0
Description:
21Ohm,
Quantity:
In Stock : 4944
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD21R0
  • Resistance
    21Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V