  • MCR01MRTD1650
MCR01MRTD1650
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1650
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1650
Datasheet:
MCR01MRTD1650
Description:
165Ohm,
Quantity:
In Stock : 11057
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1650
  • Resistance
    165Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V