  • MCR01MRTD1211
MCR01MRTD1211
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1211
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1211
Description:
1.21kOhm,
Quantity:
In Stock : 13192
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1211
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V