  • MCR01MRTD1132
MCR01MRTD1132
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1132
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1132
Datasheet:
MCR01MRTD1132
Description:
Quantity:
In Stock : 11814
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1132
  • Resistance
    11.3kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V