  • MCR01MRTD10R5
MCR01MRTD10R5
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD10R5
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD10R5
Datasheet:
MCR01MRTD10R5
Description:
10.5Ohm,
Quantity:
In Stock : 8545
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD10R5
  • Resistance
    10.5Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V