  • MCR01MRTD1021
MCR01MRTD1021
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1021
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1021
Package:
0402
Datasheet:
MCR01MRTD1021
Description:
1.02kOhm,
Quantity:
In Stock : 10137
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1021
  • Package / Case
    0402
  • Resistance
    1.02kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V