  • MCR006YZPJ914
MCR006YZPJ914
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPJ914
HK JDW NO:
687-MCR006YZPJ914
Datasheet:
MCR006YZPJ914
Description:
Quantity:
In Stock : 11784
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPJ914
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    910kOhm
  • Power (Watts)
    0.05W 1/20W
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.05W
  • Height Seated (Max)
    0.010 0.26mm