  • MCR006YZPF6650
MCR006YZPF6650
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF6650
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF6650
Package:
0201
Datasheet:
Description:
665Ohm,
Quantity:
In Stock : 7993
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF6650
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    665Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V